De coördinatie van de zaterdagcompetitie wordt gedaan door Arjen Vlemingh. Hij is bereikbaar via seniorencompetitie@tvdehoogkamp.nl
Competitiereglement 2024
Wedstrijdbulletin KNLTB competitie 2024
Uitleg digitale teamopstelling
De coördinatie van de zaterdagcompetitie wordt gedaan door Arjen Vlemingh. Hij is bereikbaar via seniorencompetitie@tvdehoogkamp.nl
Competitiereglement 2024
Wedstrijdbulletin KNLTB competitie 2024
Uitleg digitale teamopstelling
Willen spelers die gedurende de verschillende competitie in kunnen/willen vallen zich aanmelden via webredacteur@tvdehoogkamp.nl?
Graag onder vermelding van speelsterkte enkel en dubbel.
Marke Beerthuijzen (captain), Sandra Broertjes, Jaap Groenendijk, Martijn Kruisweg, Sabijn Pijl-Donders, Arjen Vlemingh, Nienke de Waele
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Ronald Beumer, Marco Pijl (captain), Mathijs Rotink, Christiaan van der Sanden, Rob Voorhuis, Erik Ziel
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Sjors Berns, Dirk Boezeman, Marc Huitink, Maurice Korenblik, Michiel Schölvinck, Sjoerd Smits, Fabian van Weelden (captain)
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Gerard Draaijer (captain), Roelant Rollingswier, Kevin Seggelinck, Tijmen Stallen, Giel Stapelbroek, Saul Wierstra
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Rob Beenakker, Michel Bruisten, Mark Elbers, Martin de Jong, Steven Klein Holte, Hans van Liefland (captain), Paul Mennink, Jan van Schaik
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Maurice Bollen, Marco Plas, Leo Schouten, Frank Spaen, Pascal Spekschoor, Harm Veenenbos (captain)
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Ad Anker (captain), Sven Huyben, Ad Schiffelers, Bert Stegeman, Tom Vogt, Niels Wildering, Pieter Willemsen
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Edwin Berends, Bas Blikkendaal, Bian Ebecilio, Ivan Freij, Michael Kennedy (captain), Joris de Kort, Aernout Willemsen
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Claire van Gemert, Nicole Kleizen-Donders (captain), Anne-Dien Oosterhuis, Angelique Schennink, Andrienne Sutman, Pauline Verhoeven-Thuis
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Micha van Aart, Annemarie Bosman, Daniëlle Burggraaf, Geertje van Drunen, Maya Kuijpers, Valerie Rasquin, Patricia Schwalbach, Esther Vlemingh (captain)
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Marloes Hartman, Esther Lubbers (captain), Nienke Vreugdenhil, Jacqueline Zennemers
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Monique Asbreuk, Kristien Baartmans, Jacobine Diepenhorst, Malina van Lieburg, Margien Sybesma, Saskia Vogt-van Haren, Margreet Wessels (captain)
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Anouk van Buuren (captain), Astrid Donders, Chantal Feber
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)
Cynthia Hartsema (captain), Annelies Jonkhout, Joyce van Kol, Marjel Rohof, Rebacca Rozendal, Elke Stein, Vivianne Wigchert
Standen en uitslagen 2024 (voorjaar)